Nie. #205246
Aktywny
Chausson Welcome 17
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 11:15)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Chausson |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Welcome 17 |
| Początkowa rejestracja | 05/2006 |
| Przebieg | 113.700 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.700 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Uszkodzony układ klimatyzacji kabiny. Nieszczelna sprężarka klimatyzacji.
Oznaki zużycia (zadrapania, wgniecenia) na zewnątrz i wewnątrz
Lokalizacja
Niemcy, Eltingshausen
Kod Pocztowy: 97714
Odległość:
... km
Nie. #205246
Aktywny
Chausson Welcome 17
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 11:15)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.