Nie. #224020
Aktywny
Chausson Titanium 758
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 15:43)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Chausson |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Titanium 758 |
| Początkowa rejestracja | 04/2019 |
| Przebieg | 28.000 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 125 kW (170 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1995 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.199 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Połączenie USB, Bluetooth |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Sam telewizor jest uszkodzony i został usunięty, a nowy można kupić za około 100 euro. Uszkodzenia spowodowane wodą z tyłu zostały całkowicie naprawione 2 lata temu w ramach testu szczelności, podobnie jak uszczelki okien.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Verden
Kod Pocztowy: 27283
Odległość:
... km
Nie. #224020
Aktywny
Chausson Titanium 758
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 15:43)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.