Nie. #218662
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Chausson Flash 02
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 09:33)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Chausson |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Flash 02 |
| Początkowa rejestracja | 03/2009 |
| Przebieg | 103.000 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2198 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.770 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu |
Opis ogólny
Znane wady
- Uchwyt górnej szafki kuchennej jest zepsuty, łatwy do wymiany
- Podróżowały z nami psy, nieodpowiednie dla alergików (bez czyszczenia tapicerki wewnątrz)
- Lekka zielona powłoka z tyłu i we wnęce
Lokalizacja
Niemcy, Pforzheim
Kod Pocztowy: 75181
Odległość:
... km
Nie. #218662
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Chausson Flash 02
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 09:33)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.