Nie. #220104
Renegocjacja
Chausson Flash 01
Koniec aukcji: czw., 14.05.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Chausson |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Flash 01 |
| Początkowa rejestracja | 04/2013 |
| Przebieg | 88.000 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| ESP | |
| Radio i dźwięk | Radio, Radio / CD, Połączenie AUX |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Lauda-Königshofen
Kod Pocztowy: 97922
Odległość:
... km
Nie. #220104
Renegocjacja
Chausson Flash 01
Koniec aukcji: czw., 14.05.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.