Nie. #205739
Aktywny
Chausson Flash 01
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 09:35)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Chausson |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Flash 01 |
| Początkowa rejestracja | 09/2007 |
| Przebieg | 79.200 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2198 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.899 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Oznaki zużycia
Wyszczerbione rogi okna na zawiasach
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Burscheid
Kod Pocztowy: 51399
Odległość:
... km
Nie. #205739
Aktywny
Chausson Flash 01
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 09:35)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.