Nie. #230270
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Chausson Exaltis
Ładowanie ...
(śr., 27.05.2026, 09:18)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Chausson |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Exaltis |
| Początkowa rejestracja | 03/2014 |
| Przebieg | 128.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 109 kW (148 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.700 kg |
| Długość w mm | 7.480 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Ogrzewanie siedzenia |
Opis ogólny
Znane wady
Wady zostaną usunięte!
Lokalizacja
Niemcy, Burgwald
Kod Pocztowy: 35099
Odległość:
... km
Nie. #230270
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Chausson Exaltis
Ładowanie ...
(śr., 27.05.2026, 09:18)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.