Nie. #134411
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Chausson C656
Ładowanie ...
(śr., 29.04.2026, 09:50)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Chausson |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | C656 |
| Początkowa rejestracja | 03/2019 |
| Przebieg | 57.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 110 kW (150 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 7 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Breckerfeld
Kod Pocztowy: 58339
Odległość:
... km
Nie. #134411
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Chausson C656
Ładowanie ...
(śr., 29.04.2026, 09:50)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.