Nie. #218447
Aktywny
Chausson Acapulco 58
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 13:11)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Chausson |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Acapulco 58 |
| Początkowa rejestracja | 04/1991 |
| Przebieg | 190.000 km |
| Podwozie | Peugeot |
| Moc silnika w kW | 70 kW (95 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2179 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.100 kg |
| Długość w mm | 6.420 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy |
Opis ogólny
Znane wady
Źle się uruchamia
Lokalizacja
Niemcy, Langwedel - Etelsen
Kod Pocztowy: 27299
Odległość:
... km
Nie. #218447
Aktywny
Chausson Acapulco 58
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 13:11)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.