Nie. #224501
Zakończenia
Chausson 728 Welcome
Koniec aukcji: czw., 14.05.2026, 13:27
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Chausson |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | 728 Welcome |
| Początkowa rejestracja | 04/2015 |
| Przebieg | 110.300 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 109 kW (148 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | 2FTC842 |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.650 kg |
| Długość w mm | 7.383 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Belgia, Lille
Kod Pocztowy: 2275
Odległość:
... km
Nie. #224501
Zakończenia
Chausson 728 Welcome
Koniec aukcji: czw., 14.05.2026, 13:27
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.