Nie. #219547
Aktywny
Challenger V114
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 10:27)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Challenger |
| Kategoria | Furgonetka |
| Model | V114 |
| Początkowa rejestracja | 11/2021 |
| Przebieg | 36.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.995 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Mörlenbach
Kod Pocztowy: 69509
Odległość:
... km
Nie. #219547
Aktywny
Challenger V114
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 10:27)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.