Nie. #218819
Renegocjacja
Challenger V
Koniec aukcji: czw., 30.04.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Challenger |
| Kategoria | Furgonetka |
| Model | V |
| Początkowa rejestracja | 06/2024 |
| Przebieg | 25.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2184 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.360 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| ISOFIX | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Bluetooth, Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Informacje o uszkodzeniach powypadkowych: Ciężarówka uderzyła w przód naszego zaparkowanego kampera podczas manewrowania. Wszystkie uszkodzone części zostały wymienione w oryginalnym stanie
Lokalizacja
Niemcy, Wiesau
Kod Pocztowy: 95676
Odległość:
... km
Nie. #218819
Renegocjacja
Challenger V
Koniec aukcji: czw., 30.04.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.