Nie. #225874
Okazja do zakupu
Challenger V 114 MAX
Ta aukcja wygasła (śr., 20.05.2026, 13:06)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Challenger |
| Kategoria | Furgonetka |
| Model | V 114 MAX |
| Początkowa rejestracja | 07/2021 |
| Przebieg | 39.100 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2184 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Mały odprysk kamienia na przedniej szybie.
Lokalizacja
Niemcy, Straubenhardt
Kod Pocztowy: 75334
Odległość:
... km
Nie. #225874
Okazja do zakupu
Challenger V 114 MAX
Ta aukcja wygasła (śr., 20.05.2026, 13:06)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.