Nie. #217871
Aktywny
Challenger T 384 Etape Edition
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 15:48)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Challenger |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | T 384 Etape Edition |
| Początkowa rejestracja | 08/2024 |
| Przebieg | 7.000 km |
| Podwozie | Peugeot |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2179 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.290 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Mała rysa na tylnym zderzaku.
Lokalizacja
Niemcy, Handewitt
Kod Pocztowy: 24983
Odległość:
... km
Nie. #217871
Aktywny
Challenger T 384 Etape Edition
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 15:48)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.