Nie. #228963
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Challenger Mageo 290
Ładowanie ...
(śr., 27.05.2026, 10:24)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Challenger |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Mageo 290 |
| Początkowa rejestracja | 04/2018 |
| Przebieg | 140.064 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.687 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| ISOFIX | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Pęknięcie w tylnym zderzaku po prawej stronie
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Blankenfelde- Mahlow
Kod Pocztowy: 15831
Odległość:
... km
Nie. #228963
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Challenger Mageo 290
Ładowanie ...
(śr., 27.05.2026, 10:24)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.