Nie. #218989
Aktywny
Challenger Genesis 31
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 14:40)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Challenger |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Genesis 31 |
| Początkowa rejestracja | 12/2008 |
| Przebieg | 145.000 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2198 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie AUX |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Ordenham
Kod Pocztowy: 26951
Odległość:
... km
Nie. #218989
Aktywny
Challenger Genesis 31
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 14:40)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.