Nie. #218282
Aktywny
Challenger C394GA
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 16:19)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Challenger |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | C394GA |
| Początkowa rejestracja | 04/2019 |
| Przebieg | 70.500 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 125 kW (170 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1995 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.100 kg |
| Długość w mm | 7.199 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
- Mała stłuczka parkingowa na tylnym / środkowym zderzaku (część zamienna w zamówieniu, 110 €)
- Nieznaczne zużycie jednego rogu poduszki siedzenia (przy przejściu)
Lokalizacja
Niemcy, Nümbrecht
Kod Pocztowy: 51588
Odległość:
... km
Nie. #218282
Aktywny
Challenger C394GA
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 16:19)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.