Nie. #225936
Aktywny
Challenger 358 Graphite
Ładowanie ...
(pon., 01.06.2026, 12:21)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Challenger |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | 358 Graphite |
| Początkowa rejestracja | 07/2019 |
| Przebieg | 59.565 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 125 kW (170 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1995 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 7.190 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| System nawigacji |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Laubach
Kod Pocztowy: 35321
Odległość:
... km
Nie. #225936
Aktywny
Challenger 358 Graphite
Ładowanie ...
(pon., 01.06.2026, 12:21)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.