Nie. #219385
Okazja do zakupu
Challenger 287 GA Graphite Premium
Ta aukcja wygasła (śr., 20.05.2026, 09:57)
Dostępność: natychmiast
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Challenger |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | 287 GA Graphite Premium |
| Początkowa rejestracja | 04/2021 |
| Przebieg | 36.000 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 125 kW (170 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1995 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.999 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Niewielkie uszkodzenie tylnego zderzaka.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Neuss
Kod Pocztowy: 41464
Odległość:
... km
Nie. #219385
Okazja do zakupu
Challenger 287 GA Graphite Premium
Ta aukcja wygasła (śr., 20.05.2026, 09:57)
Dostępność: natychmiast
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.