Nie. #47820
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Carthago Liner for two I 53 L
Ładowanie ...
(wt., 07.04.2026, 09:28)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Carthago |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Liner for two I 53 L |
| Początkowa rejestracja | 09/2023 |
| Przebieg | 12.950 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 132 kW (179 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2184 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 5.400 kg |
| Długość w mm | 8.530 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, System dźwiękowy, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, idar-Oberstein
Kod Pocztowy: 55743
Odległość:
... km
Nie. #47820
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Carthago Liner for two I 53 L
Ładowanie ...
(wt., 07.04.2026, 09:28)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.