Nie. #224852
Aktywny
Carthago chic T 51
Ładowanie ...
(pt., 15.05.2026, 15:10)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Carthago |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | chic T |
| Modell | 51 |
| Początkowa rejestracja | 06/2005 |
| Przebieg | 154.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 107 kW (145 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.500 kg |
| Długość w mm | 7.646 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Nieprawidłowo naprawiony (uszkodzony) obszar w GRP w prawym tylnym rogu nadwozia. Koszt naprawy wynosi około 500,-- €. Nie jesteśmy świadomi żadnych innych uszkodzeń.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Goslar
Kod Pocztowy: 38690
Odległość:
... km
Nie. #224852
Aktywny
Carthago chic T 51
Ładowanie ...
(pt., 15.05.2026, 15:10)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.