Nie. #218396
Okazja do zakupu
Carthago chic c-line T 4.3
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 14:46)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Carthago |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | chic c-line T |
| Modell | 4.3 |
| Początkowa rejestracja | 04/2013 |
| Przebieg | 120.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 109 kW (148 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.840 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Moskitiera na bocznym oknie jest rozdarta. System przyciemniania okna dachowego/heki jest zaczepiony. Lekkie ślady użytkowania, poza tym nie jestem świadomy żadnych wad. Pojazd jest garażowany i nigdy nie był parkowany na drodze w domu. Lakier jest odpowiednio dobry.
Lokalizacja
Niemcy, Roding
Kod Pocztowy: 93426
Odległość:
... km
Nie. #218396
Okazja do zakupu
Carthago chic c-line T 4.3
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 14:46)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.