Nie. #225189
Aktywny
Carthago chic c-line I 4.9 LE L superior
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 10:54)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Carthago |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | chic c-line I |
| Modell | 4.9 LE L superior |
| Początkowa rejestracja | 06/2022 |
| Przebieg | 30.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 116 kW (158 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2184 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.500 kg |
| Długość w mm | 7.770 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Czujnik światła | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Unterammergau
Kod Pocztowy: 82497
Odległość:
... km
Nie. #225189
Aktywny
Carthago chic c-line I 4.9 LE L superior
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 10:54)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.