Nie. #220142
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Carthago chic c-line I 4.9 LE
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 09:58)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Carthago |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | chic c-line I |
| Modell | 4.9 LE |
| Początkowa rejestracja | 05/2024 |
| Przebieg | 17.500 km |
| Podwozie | Mercedes |
| Moc silnika w kW | 125 kW (170 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.500 kg |
| Długość w mm | 7.890 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| ISOFIX | |
| Felgi aluminiowe | |
| Czujnik światła | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Dorf Mecklenburg
Kod Pocztowy: 23972
Odległość:
... km
Nie. #220142
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Carthago chic c-line I 4.9 LE
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 09:58)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.