Nie. #223952
Renegocjacja
Carthago chic c-line I 4.2
Koniec aukcji: czw., 14.05.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Carthago |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | chic c-line I |
| Modell | 4.2 |
| Początkowa rejestracja | 06/2019 |
| Przebieg | 25.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 130 kW (177 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.250 kg |
| Długość w mm | 6.850 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Traunstein
Kod Pocztowy: 83278
Odległość:
... km
Nie. #223952
Renegocjacja
Carthago chic c-line I 4.2
Koniec aukcji: czw., 14.05.2026, 22:00
Dostępność: natychmiast
Ostatnia oferta:
Ukryty
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.