Nie. #217893
Aktywny
Carthago c-Tourer I 148 LE
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 13:08)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Carthago |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | c-Tourer I |
| Modell | 148 LE |
| Początkowa rejestracja | 04/2015 |
| Przebieg | 105.053 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 109 kW (148 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.250 kg |
| Długość w mm | 7.380 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, System dźwiękowy, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Narożnik szuflady w części kuchennej wyszczerbiony.
Jedno uszkodzenie wielkości 1 centa w podłodze przed szufladą. Zadrapania na zewnątrz w prawej środkowej części plastikowych paneli spowodowane ocieraniem się o kamień.
Niewielkie wgniecenie bez uszkodzenia lakieru, na zewnątrz drzwi wejściowych do salonu, spowodowane uderzeniem o komin grzewczy.
Odprysk kamienia na przedniej szybie, zorganizowano wymianę przedniej szyby.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Raesfeld
Kod Pocztowy: 46348
Odległość:
... km
Nie. #217893
Aktywny
Carthago c-Tourer I 148 LE
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 13:08)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.