Nie. #222670
Okazja do zakupu
Carthago c-Tourer I 142 QB
Ta aukcja wygasła (wt., 12.05.2026, 15:09)
Dostępność: 18. Mai 2026
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Carthago |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | c-Tourer I |
| Modell | 142 QB |
| Początkowa rejestracja | 02/2016 |
| Przebieg | 76.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 110 kW (150 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.890 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, System dźwiękowy, Połączenie USB |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Usterka tylnego zderzaka
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, kempten
Kod Pocztowy: 87437
Odległość:
... km
Nie. #222670
Okazja do zakupu
Carthago c-Tourer I 142 QB
Ta aukcja wygasła (wt., 12.05.2026, 15:09)
Dostępność: 18. Mai 2026
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.