Nie. #215806
Okazja do zakupu
Carthago 41 R
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 14:58)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Carthago |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | 41 R |
| Początkowa rejestracja | 03/2002 |
| Przebieg | 130.000 km |
| Podwozie | Mercedes |
| Moc silnika w kW | 115 kW (156 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2685 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.600 kg |
| Długość w mm | 6.550 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
Opis ogólny
Znane wady
Niewielki wyciek we wnęce, wciąż nienaprawione niewielkie uszkodzenie parkingowe w prawym dolnym rogu.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Hilchenbach
Kod Pocztowy: 57271
Odległość:
... km
Nie. #215806
Okazja do zakupu
Carthago 41 R
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 14:58)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.