Nie. #213508
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Carado T 447 Edition 24
Ładowanie ...
(pon., 18.05.2026, 09:45)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Cena wydania:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Carado |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | T |
| Modell | 447 Edition 24 |
| Początkowa rejestracja | 04/2023 |
| Przebieg | 70.000 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.400 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ISOFIX | |
| Felgi aluminiowe | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Stół nosi ślady użytkowania
Pasek przez krzaki
Naprawiony odprysk kamienia na przedniej szybie
Lokalizacja
Niemcy, Herzogenrath
Kod Pocztowy: 52134
Odległość:
... km
Nie. #213508
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Carado T 447 Edition 24
Ładowanie ...
(pon., 18.05.2026, 09:45)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Cena wydania:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.