Nie. #209137
Aktywny
Carado T 447
Ładowanie ...
(pt., 03.04.2026, 16:06)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Carado |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | T |
| Modell | 447 |
| Początkowa rejestracja | 06/2017 |
| Przebieg | 83.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.420 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Felgi aluminiowe | |
| Czujnik światła | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Radio / CD, Połączenie USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek, Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Oznaki zużycia, folia została już naklejona i usunięta! Narożniki tylnych zderzaków zostały uderzone i przerobione! Zamek funkcji garażu częściowo uszkodzony! Maska zafoliowana na środku maski wypełnione małe wgniecenie! Druga brama garażowa powyżej długiego wgniecenia obok drzwi nadwozia 2Euro duże wgniecenie!
Lokalizacja
Niemcy, Düsseldorf
Kod Pocztowy: 40470
Odległość:
... km
Nie. #209137
Aktywny
Carado T 447
Ładowanie ...
(pt., 03.04.2026, 16:06)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.