Nie. #219501
Aktywny
Carado T 348
Ładowanie ...
(pt., 01.05.2026, 16:21)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Carado |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | T |
| Modell | 348 |
| Początkowa rejestracja | 05/2019 |
| Przebieg | 39.900 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.800 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
-Umywalka w łazience wymaga wymiany (patrz zdjęcie)
-Listwa maskująca na dachu została skrócona przez światło słoneczne/ciepło (patrz zdjęcie)
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Titisee-Neustadt
Kod Pocztowy: 79822
Odległość:
... km
Nie. #219501
Aktywny
Carado T 348
Ładowanie ...
(pt., 01.05.2026, 16:21)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.