Nie. #224500
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Carado T 345
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 10:25)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Carado |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | T |
| Modell | 345 |
| Początkowa rejestracja | 01/2013 |
| Przebieg | 124.050 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.495 kg |
| Długość w mm | 6.781 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
- Odpryski lakieru na masce silnika
- Sztuczna skóra tapicerki siedzeń
częściowo popękana
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Hattingen
Kod Pocztowy: 45527
Odległość:
... km
Nie. #224500
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Carado T 345
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 10:25)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.