Nie. #185171
Aktywny
Carado T 338
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 11:51)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Carado |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | T |
| Modell | 338 |
| Model | T338 mit Vollausstattung und vielen Extras, EZ 06/2021 |
| Początkowa rejestracja | 06/2021 |
| Przebieg | 54.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1956 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| ISOFIX | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, System dźwiękowy, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Hotspot WLAN, Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Borken
Kod Pocztowy: 46325
Odległość:
... km
Nie. #185171
Aktywny
Carado T 338
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 11:51)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.