Nie. #218324
Okazja do zakupu
Carado CV 600 Edition 15
Ta aukcja wygasła (pt., 01.05.2026, 16:15)
Dostępność: natychmiast
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Carado |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | CV 600 |
| Modell | Edition 15 |
| Początkowa rejestracja | 01/2022 |
| Przebieg | 28.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio, Radio / CD, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
3 drobne otarcia na tylnych drzwiach
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Westerstede
Kod Pocztowy: 26655
Odległość:
... km
Nie. #218324
Okazja do zakupu
Carado CV 600 Edition 15
Ta aukcja wygasła (pt., 01.05.2026, 16:15)
Dostępność: natychmiast
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.