Nie. #231466
Aktywny
Carado CV 600
Ładowanie ...
(pon., 01.06.2026, 12:55)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Carado |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | CV 600 |
| Modell | CV 600 |
| Początkowa rejestracja | 10/2018 |
| Przebieg | 52.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.495 kg |
| Długość w mm | 5.999 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
W przedniej części obok przedniej szyby i na dachu znajdują się niewielkie wady lakieru, które zostały pokryte cynkiem w sprayu.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Lüdenscheid
Kod Pocztowy: 58509
Odległość:
... km
Nie. #231466
Aktywny
Carado CV 600
Ładowanie ...
(pon., 01.06.2026, 12:55)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.