Nie. #219335
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Carado A 464 Pro
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 11:05)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Carado |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | A |
| Modell | 464 Pro |
| Początkowa rejestracja | 08/2017 |
| Przebieg | 98.500 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 110 kW (150 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.035 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Selespeed jest uszkodzony (robot zmiany biegów), dlatego pojazd można tylko toczyć.
Sprzęgło i koło zamachowe oraz wszystko, co się z tym wiąże, zostało zmienione przez partnera Fiata w czerwcu 2025 r. (Faktura dostępna).
Pojazd znajduje się obecnie u dealera w 85649 Brunnthal.
Lokalizacja
Niemcy, Brunnthal
Kod Pocztowy: 85649
Odległość:
... km
Nie. #219335
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Carado A 464 Pro
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 11:05)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.