Nie. #227701
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Bürstner Typ 290
Ładowanie ...
(pt., 29.05.2026, 10:39)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Typ 290 |
| Początkowa rejestracja | 06/1993 |
| Przebieg | 152.967 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 70 kW (95 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 2.800 kg |
| Długość w mm | 5.700 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Uszkodzona sprężyna rolety wewnętrznej okna dachowego.
Przednia wnęka okienna z lewej strony mocno zablokowana (nie można jej uchylić). Niestety nie znalazłem jeszcze zamiennika, ale nie przeszkadzało mi to.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Gießen
Kod Pocztowy: 35390
Odległość:
... km
Nie. #227701
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Bürstner Typ 290
Ładowanie ...
(pt., 29.05.2026, 10:39)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.