Nie. #209713
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Bürstner Travel Van T 620 G Edition 30
Ładowanie ...
(wt., 07.04.2026, 09:23)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Travel Van |
| Modell | T 620 G Edition 30 |
| Początkowa rejestracja | 04/2018 |
| Przebieg | 61.514 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 120 kW (163 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1997 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | SH-218-D |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.700 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Elektryczna regulacja fotela | |
| ISOFIX | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Holandia, Zuilichem
Kod Pocztowy: 5305EA
Odległość:
... km
Nie. #209713
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Bürstner Travel Van T 620 G Edition 30
Ładowanie ...
(wt., 07.04.2026, 09:23)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.