Nie. #218059
Aktywny
Bürstner T620
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 13:34)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | T620 |
| Początkowa rejestracja | 08/1991 |
| Przebieg | 188.400 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 55 kW (75 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.100 kg |
| Długość w mm | 6.900 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Herford
Kod Pocztowy: 32051
Odległość:
... km
Nie. #218059
Aktywny
Bürstner T620
Ładowanie ...
(wt., 28.04.2026, 13:34)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.