Nie. #219072
Okazja do zakupu
Bürstner T603 Harmony
Ta aukcja wygasła (czw., 30.04.2026, 13:40)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | T603 Harmony |
| Początkowa rejestracja | 02/2002 |
| Przebieg | 198.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.500 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Dietersburg
Kod Pocztowy: 84378
Odległość:
... km
Nie. #219072
Okazja do zakupu
Bürstner T603 Harmony
Ta aukcja wygasła (czw., 30.04.2026, 13:40)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.