Nie. #218168
Okazja do zakupu
Bürstner T 620
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 14:39)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | T 620 |
| Początkowa rejestracja | 04/1994 |
| Przebieg | 181.500 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 70 kW (95 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.400 kg |
| Długość w mm | 6.900 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Podłoga miękka, bez uszkodzeń na mokro. Obudowa koła lekko uszkodzona z powodu pęknięcia opony
Lokalizacja
Niemcy, Eckernförde
Kod Pocztowy: 24340
Odległość:
... km
Nie. #218168
Okazja do zakupu
Bürstner T 620
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 14:39)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.