Nie. #208769
Okazja do zakupu
Bürstner Solano T 700
Ta aukcja wygasła (sob., 04.04.2026, 09:54)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Solano |
| Modell | T 700 |
| Początkowa rejestracja | 07/2009 |
| Przebieg | 68.600 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 130 kW (177 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2999 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Selbitz
Kod Pocztowy: 95252
Odległość:
... km
Nie. #208769
Okazja do zakupu
Bürstner Solano T 700
Ta aukcja wygasła (sob., 04.04.2026, 09:54)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.