Nie. #216705
Aktywny
Bürstner Nexxo T 728 G
Ładowanie ...
(sob., 25.04.2026, 09:31)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Nexxo |
| Modell | T 728 G |
| Początkowa rejestracja | 09/2011 |
| Przebieg | 90.250 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.044 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Niewielkie ślady rdzy pod lakierem na karoserii (bąbelki). Automatyczny system satelitarny jest obecnie niesprawny, nie był potrzebny - według warsztatu można go naprawić za 500 euro
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Thomm
Kod Pocztowy: 54317
Odległość:
... km
Nie. #216705
Aktywny
Bürstner Nexxo T 728 G
Ładowanie ...
(sob., 25.04.2026, 09:31)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.