Nie. #219377
Aktywny
Bürstner Nexxo T 720
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 10:55)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Nexxo |
| Modell | T 720 |
| Początkowa rejestracja | 11/2012 |
| Przebieg | 73.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.400 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Hirschberg
Kod Pocztowy: 69493
Odległość:
... km
Nie. #219377
Aktywny
Bürstner Nexxo T 720
Ładowanie ...
(czw., 30.04.2026, 10:55)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.