Nie. #216517
Aktywny
Bürstner Nexxo T 569 Edition 30
Ładowanie ...
(śr., 13.05.2026, 09:23)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Nexxo |
| Modell | T 569 Edition 30 |
| Początkowa rejestracja | 05/2017 |
| Przebieg | 61.105 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1956 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.650 kg |
| Długość w mm | 5.890 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Felgi aluminiowe | |
| Czujnik światła | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Połączenie USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Zadrapania, drobne uszkodzenia lakieru, zadrapania na poszyciu markizy, naprawiona markiza, schowek za kanapą, poluzowane boczne połączenie śrubowe.
Uszkodzony system satelitarny
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Hamburg
Kod Pocztowy: 22049
Odległość:
... km
Nie. #216517
Aktywny
Bürstner Nexxo T 569 Edition 30
Ładowanie ...
(śr., 13.05.2026, 09:23)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.