Nie. #225942
Aktywny
Bürstner Nexxo T 569
Ładowanie ...
(sob., 23.05.2026, 09:19)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Nexxo |
| Modell | T 569 |
| Początkowa rejestracja | 12/2014 |
| Przebieg | 79.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.690 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
Opis ogólny
Znane wady
Tylny bagażnik Sawiko jest wygięty, ale w pełni funkcjonalny.
Tacka prysznicowa ma pęknięcie
Falownik
Nagrzewnica wysokoprężna Truma
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Karben
Kod Pocztowy: 61184
Odległość:
... km
Nie. #225942
Aktywny
Bürstner Nexxo T 569
Ładowanie ...
(sob., 23.05.2026, 09:19)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.