Nie. #4773
Sprzedany
Bürstner Lyseo Time I 728 Automatik
Koniec aukcji: wt., 02.07.2024, 16:01
Dostępność: natychmiast
Cena młotka:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Lyseo Time I 728 Automatik |
| Początkowa rejestracja | 05/2020 |
| Przebieg | 9.850 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 110 kW (150 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klasa zanieczyszczenia | Euro 6 |
| Odznaka środowiskowa | 4 (Zielony) |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.430 mm |
| Szerokość w mm | 2.330 mm |
| Wysokość w mm | 2.950 mm |
| Numer identyfikacyjny pojazdu | ***************** |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Stan głównego kompletu opon (ocena) | dobry |
Sprzęt
| ABS | |
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Poduszka powietrzna kierowcy | |
| Hak holowniczy | |
| Asystent ruszania pod górę | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| System nawigacji | |
| Tapicerka | Tkanina |
| Czujnik deszczu | |
| Wspomaganie układu kierowniczego | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Uszkodzenie naprawione: Uszkodzenie powstałe podczas parkowania (uszkodzenie lakieru) obok kratki wentylacyjnej zostało naprawione profesjonalnie.
Lokalizacja
Niemcy, Landau
Kod Pocztowy: 76829
Odległość:
... km
Nie. #4773
Sprzedany
Bürstner Lyseo Time I 728 Automatik
Koniec aukcji: wt., 02.07.2024, 16:01
Dostępność: natychmiast
Cena młotka:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.