Nie. #217769
Aktywny
Bürstner Lyseo TD 745 Harmony Line
Ładowanie ...
(pon., 27.04.2026, 09:32)
Dostępność: 25. Juli 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Lyseo TD |
| Modell | 745 Harmony Line |
| Początkowa rejestracja | 04/2019 |
| Przebieg | 45.500 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 110 kW (150 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.850 kg |
| Długość w mm | 7.650 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Połączenie USB |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Mała rysa na osłonie chłodnicy,
Drzwi moskitiery naprawione przeze mnie
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Münsterdorf
Kod Pocztowy: 25587
Odległość:
... km
Nie. #217769
Aktywny
Bürstner Lyseo TD 745 Harmony Line
Ładowanie ...
(pon., 27.04.2026, 09:32)
Dostępność: 25. Juli 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.