Nie. #230211
Aktywny
Bürstner Lineo C 590
Ładowanie ...
(czw., 28.05.2026, 09:57)
Dostępność: 30. Juni 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Lineo |
| Modell | C 590 |
| Początkowa rejestracja | 03/2023 |
| Przebieg | 10.200 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 125 kW (170 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1995 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.900 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Drugi zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Przód, Tył, Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ISOFIX | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy, Połączenie USB, Bluetooth |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Bateria litowa wraz z plakatem, nowa pompa wodna w zbiorniku wody
Lokalizacja
Niemcy, Hagen
Kod Pocztowy: 58093
Odległość:
... km
Nie. #230211
Aktywny
Bürstner Lineo C 590
Ładowanie ...
(czw., 28.05.2026, 09:57)
Dostępność: 30. Juni 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.