Nie. #219795
Aktywny
Bürstner Levanto A 576
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 11:17)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Levanto |
| Modell | A 576 |
| Początkowa rejestracja | 03/2006 |
| Przebieg | 44.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.170 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Drugi zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Drobne wgniecenia dookoła, brak francuskiej licencji na oczyszczanie spalin.
Lokalizacja
Francja, Volgelsheim
Kod Pocztowy: 68600
Odległość:
... km
Nie. #219795
Aktywny
Bürstner Levanto A 576
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 11:17)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.