Nie. #205857
Aktywny
Bürstner Elegance I 730
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 09:30)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | Elegance |
| Modell | I 730 |
| Początkowa rejestracja | 04/2010 |
| Przebieg | 110.442 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 130 kW (177 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2999 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 7.365 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio, Radio / CD, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
Opis ogólny
Znane wady
Odprysk kamienia na masce, zadrapania z tyłu
Lokalizacja
Niemcy, Rendsburg
Kod Pocztowy: 24768
Odległość:
... km
Nie. #205857
Aktywny
Bürstner Elegance I 730
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 09:30)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.